Spodní prádlo Andrie

Firma byla uvedena na trh v roce 1994. Značka se stala zárukou kvalitního spodního prádla jak pro ženy, tak i muže. V jejich kolekcích ovšem očekávejte převážně pouze spodní díl. Podprsenky nabízejí převážně účelové (například sportovní). Co se týče kalhotek, či pánského spodního prádla, v této oblasti si Andrie opravdu vyhrává. Střídá jak materiály a jejich kombinace, tak i barvy a střihy. To pravé si najde skutečně každý. Jako jedna z mála se soustředí převážně na pánskou módu. V mnoha oblastech se pánové cítí ukřivdění, že jsou ženy upřednostňovány a nemají tak bohatý výběr. Andrie ukazuje přesně pravý opak. Obě pohlaví jsou zde zastoupena rovnocenně.

Základním předpokladem pro kvalitní spodní prádlo je především materiál. V případě kolekce „ PERFECT FIT „ je použitý špičkový materiál s vysokým podílem česané bavlny , která zajišťuje příjemný pocit při kontaktu prádla s pokožkou a spolehlivě odvádí pot,dále polyamid Tactel® pro hladivý dotyk a vysoký podíl elastanu aby prádlo opravdu perfektně sedlo i po mnohonásobném praní.

Andrie má ve své nabídce nespočetně modelů, pro každou příležitost. Velmi se snaží přiblížit své produkty zákazníkovi, jeho potřebám a módě. Například od roku 2002 uvádějí kolekci Fine For, speciálně navrženou pro mladé zákazníky. Velkou výhodou jsou ceny, které ukazují, že kvalitní spodní prádlo si může dovolit opravdu každý.

E-shopy se spodním prádlem Andrie:

Andrieshop.neonix.cz - Internetový obchod nabízející značku Andrie
Spodnipradlodarka.com - Nabízí nejen spodní prádlo, ale i mnoho dalšího. Navíc ke každému nákupu získáváte malý dárek.
Spodni-pradlo-leontyna.cz - Bohatý výběr řazen jak podle kategorií, tak i značek

Výběr z nabídky:

 • Spodní prádlo Andrie 01

  Pánské trenkoslipy PS 4670

  Barva: černá

  Pánské trenkoslipy značky Andrie s obrázky medvídků. Trenky mají klasický střih se dvěma knoflíčky a rozparky po stranách.

 • Spodní prádlo Andrie 02

  Pánské slipy PS 3064

  Barva: šedá

  Pánské šedé slipy s tenkým proužkem v různých barvách na straně a vyššími boky. Různé odstíny šedé barvy. Materiálové složení: 95% Bavlna, 5% Elastan (Lycra) ...

 • Spodní prádlo Andrie 03

  Pánské trenkoslipy PS 4674

  Barva: bílé / kostkované

  Pánské trenkoslipy značky Andrie vzor PS 4674. Trenkoslipy mají barevný kostkovaný vzor. Trenky mají klasický střih se dvěma knoflíčky a rozparky po stranách. Materiálové složení: 100% Bavlna ..

 • Spodní prádlo Andrie 04

  Bezešvé dámské kalhotky PS 2017

  Barva: bílá

  Bezešvé bavlněné dámské kalhotky Andrie PS 2017. Kalhotky jsou vyšší a mají vyšší bok. Bezešvé bílé bavlněné kalhotky jsou opravdu příjemné a mají 80% podíl bavlny. Kalhotky jsou vhodné pro plnější postavu...

 • Spodní prádlo Andrie 05

  Dámské kalhotky PS 2174

  Barva: černá

  Dámské kalhotky od Andrie v černém provedení. Kalhotky jsou zdobeny drobným vzorem a lemované krajkou. Tyto kalhotky patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější střih od firmy Andrie....