Materiály používané při výrobě prádla

Lycra / Tactel / Meryl / Meryl Skinlife / Modal /CoolMax / Bavlna

Názvy jsou licenčně chráněnými. Značení všech produktů a obstarávání etiket se musí provádět podle pravidel firem se zaregistrovanými ochrannými známkami.

Lycra zajistí maximální volnost při pohybu bez obavy, že by se měl tvar prádla změnit. V kombinaci s pročesanou bavlnou vás bude nošení velice elastického materiálu uspojovat a budete se cítit příjemně. V prádle s Lycrou zažijete pocity spokojenosti.

Tactel si oblíbíte na první dotek pro jeho báječnou hebkost. Pokud se Tactel nakombinuje s Lycrou jde o zcela prodyšné spodní prádlo s jedinečnou kontrolou teploty těla. Udržování prádla je nenáročné a při správném ošetřování zvýšíte jeho životnost. Podobné prádlo perte nejlépe ve zvláštním sáčku na čtyřicet stupňů Celsia v pračce, vhodné je i ruční mytí. Vynechte použití sušičky. Tactel vám zajistí celodenní pohodlí.

Meryl je unikátně lehký, poddajný a jakmile ho oblečete na kůži, ucítíte dokonalou hebkost. Prádlo z Merylu udržuje tvar, není nutné žehlení, je vzdušné a nevyžaduje náročnou údržbu. Ve speciálním pytlíku ho perte na 40°C v pračce a dodržujte správné ošetřování, abyste ho mohli déle používat. Uschne za čtyřikrát rychlejší dobu než bavlna. Nedávejte ho do sušičky.

Meryl Skinlife udržuje při styku s pokožkou přirozenou bakteriální rovnováhu kůže. Nezáleží na momentální fyzické aktivitě, tím pádem se riziko nemocí, alergií a podobných projevů, snižuje. Jde o speciální nové vlákno vyvinuté pro výrobu spodního prádla. Meryl Skinlife vás ohromí neuvěřitelnou hebkostí, pružností a maximálním pohodlí při nošení.

Modal ocení všichni, kdo upřednostňují výhradně přírodní materiály a kladou vysoké nároky na kvalitu a vzhled prádla. Prádlo s obsahem vlákna Modal umí výborně absorbovat pot, neztrácí barvu a je na dotyk velmi příjemné a jemné. Jde o stoprocentní přírodní celulózové vlákno od firmy Lenzing a prádlo díky němu získává výborné vlastnosti.

CoolMax je hlavně prodyšný a současně měkký a extra lehký materiál. Jedná se o ochrannou známku nově vyrobeného textilního materiálu od firmy DuPont. Látka má vysokou technologickou úroveň, odvádí od těla vlhkost a velmi snadno usychá. Pokud patříte mezi ženy stále v pohybu, víte, jak každá fyzická aktivita zvyšuje teplotu těla. Pomocí CoolMax bude váš pot odváděn na materiálový povrch, kde se vlhkost snadno vypaří ve velmi krátkém čase. Zároveň CoolMax přivádí dovnitř i vzduch, což je dobré k ideální teplotě těla. I v největším pařáku zůstane tedy vaše pokožka suchá a bez potu.

Bavlna - Klasika mezi přírodními materiály se vyznačuje dobrou prodyšností, skvělým absorbováním vlhkosti a termoregulací. Často se s bavlnou setkáváme v kombinaci se syntetickými materiály. Bavlna má malou hmotnost a bavlněné přírodní vlákno se získává z bavlníku, který roste v subtropech. Pokožka ji velmi dobře snáší a bavlna bez příměsí, tedy stoprocentní, se vyznačuje velkou pevností a pružností. Bez problémů odolává povětrnostním vlivům. Pere se v pračce, nesráží a ani se snadno neroztrhne.