Spodní prádlo Triumph

Firma byla založena v roce 1886 v Heubachu. Tehdy činil kapitál firmy 2 000 marek, měla šest zaměstnanců a sídlila ve stodole. I tak mohou být začátky těžké. Důležité ovšem je, kam se firma propracovala dnes. Označení „Triumph“ se na zboží objevilo v roce 1902 a nahradilo původní „Inovace“. V roce 1930 už byla firma největším výrobcem prádla v Evropě. Tehdy ovšem frčely korzety a podobně. Pojďme se podívat, co firma nabízí dnes.

V kolekci máte na výběr hned z několika kategorií. Celkově je jich osm, a najdeme v nich prádlo na běžný den, sportovní, sexy, pro budoucí maminky, noční košilky i župany. V každém odvětví se soustředí na účel, pro který je prádlo určeno. Například prádlo určené pro běžné, každodenní nošení je z hladkého materiálu, s vysokým podílem bavlny. Firma také používá dutou prodyšnou pleteninu, která při praní ani nošení nežloutne. V případě formování postavy a hlavně prsou, využívají zvláštní střihové zpracování Minimizer, které opticky zmenší plné poprsí bez jakéhokoliv pocitu těsnosti.

Od jemného svůdného spodního prádla až po vysoce funkční sportovní prádlo, od mladistvých trendy modelů až po pánské spodní prádlo - taková je nabídka společnosti Triumph International. Kvalitní spodní prádlo, noční prádlo a plavky jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií a Triumph International nezapomíná ani na muže.

Spodní prádlo Triumph rozhodně uspokojí i náročné zákaznice. Jejich nabídka je skutečně pestrá, kvalitní a široká.

E-shopy se spodním prádlem Triumph:

Luxusnipradlo.cz - Velmi bohatý výběr spodního prádla, naleznete mnoho značek za příznivé ceny
Spodni-pradlo-triumph.cz - autorizovaný obchod se značkou Triumph

Výběr z nabídky:

 • Spodní prádlo Triumph 01

  Kalhotky Slipi Skin Cotton Short - Triumph

  Barva: bílá

  Dámské boxerkové kalhotky Slipi Skin Cotton Short značky TRIUMPH si získají vaši přízeň především kvalitním, velice jemným a elastickým materiálem, díky němuž kalhotky krásně sednou a zajistí pohodlné nošení během celého dne. Na boku je vyšit symbol...

 • Spodní prádlo Triumph 02

  Podprsenka Smart Curves WHUM - Triumph

  Barva: original

  Nesmírně sexy dámská podprsenka Smart Curves značky TRIUMPH si váš obdiv získá speciálně vykrojenými košíčky a především jemným, hladkým a lesklým materiálem, z něhož je vyrobena...

 • Spodní prádlo Triumph 03

  Podprsenka Oriental Desire W - Triumph

  Barva: champagne

  Elegantní dámská podprsenka Oriental Desire W značky TRIUMPH vás okouzlí vytříbeným provedením. Podprsenka je vyrobena z hladkého materiálu, je vyztužena pro plnější dekolt a v oblasti košíčků je zvýrazněna tmavě hnědou krajkou.

 • Spodní prádlo Triumph 04

  Podprsenka Eternal Feelings WDU - Triumph

  Barva: bílá

  Neodolatelně sexy dámská podprsenka Eternal Feelings WDU značky TRIUMPH si vás získá díky příjemnému materiálu v podobě jemné krajky a také díky neobvyklému střihu. Košíčky jsou vyztužené pro vaše dokonalé pohodlí..

 • Spodní prádlo Triumph 05

  Kalhotky Supreme Tempation Tanga - Triumph

  Barva: bílá

  Dámská tanga Supreme Tempation značky TRIUMPH krásně doplní podprsenku Supreme Tempation WHU téže firmy. Tanga jsou vyrobena kombinací kvalitního, elastického mikrovlákna a jemně vzorované krajky....