Spodní prádlo Victoria's Secret

Katalogová móda Victoria's Secret nezahálela ani v oblasti spodního prádla. Škoda jen, že je u nás zatím na vzestupu a existuje jen několik málo kamenných obchůdků.

Do tohoto oddělení dokonce značka přispěla několika vlastními kusy. A co nám mohou nabídnout? Kalhotky, podprsenky, košilky, pyžama, i župany. Ve všech kategoriích je bohatý výběr a rozhodně je co obdivovat. Každý kus je originální a tím se zvětšuje, ale i zpestřuje nabídka.

Každá žena, která má ráda luxusní spodní prádlo zná Victoria's Se­cret. Victoria's Secret je přední výrobce luxusního spodního prádla a plavek. Ve světě jsou produkty z dílny Victoria's Secret ceněny hlavně pro svou kvalitu a originalitu. Victoria Secret však nevyrábí pouze spodní prádlo. Nádherné kolekce plavek, sexy sandálů, slunečních brýlí, kosmetiky i parfémů, tohle všechno jsou prvky portfolia značky , která zná své tajemství.

Nezbývá nám než doufat, že se tato značka brzy rozroste i u nás. Ovšem dobrá zpráva pro nedočkavce a pro ty, co se nebojí obchodovat opravdu na dálku. Zboží si totiž můžete, s jistou přirážkou, objednat i nyní, stačí pouze navštívit jejich stránky a vybrat to správné pro Vás.

E-shopy se spodním prádlem Victoria's Secret:

Victoriassecret.com - Oficiální stránky, bohužel ne České (USA), ovšem objednávky doručují kamkoliv - jen je potřeba počítat s vyšším poštovným (400-500Kč)

Výběr z nabídky:

 • Spodní prádlo Victoria's Secret 01

  Gelová push-up podprsenka

  Barva: světle růžová

  Luxusní krajková, gelová Push-up podprsenka z kolekce Very sexy od Victoria's secret. Má dvojitá nastavitelná ramínka a zadní zapínání. Materiál: polyester/spandex

 • Spodní prádlo Victoria's Secret 02

  Podprsenka 7-way

  Barva: tělová

  Tato podprsenka s nastavitelnými ramínky umožňuje 7 způsobů nošení a má zadní zapínání. Materiál: nylon/spandex ...

 • Spodní Victoria's Secret Luna 03

  Miraculous push up souprava s kamínky

  Barva: černá

  Luxusní souprava košilky push up s nastavitelnými ramínky a bikin Victoria's secret. Materiál: polyester..

 • Spodní Victoria's Secret Luna 04

  Push up monokiny Victoria secret

  Barva: černá

  Push up monokiny na zavázání za krk a zapnutí na sponu na zádech z nové letní kolekce 2011 VS. Materiál:nylon, lycra/spandex..

 • Spodní Victoria's Secret 05

  Plavky od Victoria secret

  Barva: original potisk

  Luxusní zdobené plavky z kolekce Victoria´s secret. Top má vyjmutelné vycpávky a je na zavázání za krk i záda. Materiál: nylon, spandex ...