Spodní prádlo Atlantic

Polskou značku Atlantic v České Republice zastupuje od roku 2007 firma Senkima s.r.o., která ovšem navazuje na tradice provozování od roku 1990. Značka Atlantic je známá v deseti zemích Evropy a patří pod ní ještě značky ARCADO a nejnovější MISTIQUE. Proslula používáním kvalitní čisté bavlny, jen výjimečně kombinovanou s elastanem či lycrou. Není divu, když za hlavní slogan firmy je považováno: „…budete jako v bavlnce“

Atlantic nabízí prádlo pánské, dámské, dokonce i dětské a dále pak plavky. Své zcela nové kolekce nabízí dvakrát do roka v cyklech jaro – léto a podzim – zima. Své obdivovatele si našli převážně v mladé generaci, která má ráda pohodlný, nenáročný a sportovní styl. Pokud hledáte spodní prádlo kvalitní, moderní, a příjemné pro každodenní nošení, Atlantic je ta správná značka.

Vysoká úroveň je založena především na kvalitě bavlny, po případě bavlny s lycrou a elastanem, které dodávají konečné finální vlastnosti hotovému výrobku. ATLANTIC je vždy v předstihu v módní linii, barevnosti a vzorů především pro mladší generaci, což všechno dává s perfektním střihem a zpracováním včetně stálosti barev vysoký standard dámského, pánského, dětského prádla, podprsenek a plavek.

Vysoká kvalita, módnost a atraktivnost vzorů je zaručována obměňováním sortimentu v módních cyklech jaro - léto a podzim – zima, kdy jsou vždy 2x ročně připraveny zcela nové kolekce.

E-shopy se spodním prádlem Atlantic:

Spodni-pradlo.com - Mnoho slevových akcí a kompletní nabídka kolekcí od značky Atlantic
Spodni-pradlo-aneta.cz - Distributor mnoha značek. Největší výběr podprsenek a nočního prádla.

Výběr z nabídky: