Spodní prádlo Triola

Firma Triola a.s. se řadí mezi české firmy s tradicí výroby kvalitního dámského spodního prádla, které je přístupné všem generacím. Na českém trhu působí již několik desítek let a během této doby prošla zajímavým vývojem od malé pražské firmy až po národní podnik za doby socialismu, do kterého byla soustředěna veškerá výroba spodního prádla. Kromě samotné značky Triola se pod stejným výrobcem skrývají i značky YeeA a Charme.

Velkou výhodou této značky je především rozmanitost velikostí, v sortimentu najdeme totiž i jinak méně běžné velikosti velikosti H a I. Značka Triola dodává své zboží nejen do více než 500 míst maloobchodní sítě v čechách a na slovensku, ale distribuuje i na zahraniční trhy.

Zákaznice oceňují stabilně vysokou kvalitu, perfektní zpracování, spolehlivost, komfort nošení a dostupnou cenu jejich výrobků. Díky jejich vlastnímu středisku vývoje, modelové tvorby a designu jsou schopni v krátké době reagovat na aktuální poptávku, módní trendy i speciální komerční zakázky. Perfektní střihy některých jejich modelů podprsenek jsou u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR chráněny osvědčením o užitném vzoru. Fazóna 22000 a její modifikace získaly značku kvality CZECH MADE. Dvakrát za sebou (2007 a 2008) vyhráli celostátní anketu Dobrá značka.

V dnešní době, kdy jsme zaplavováni levným zbožím z východu, je Triola a.s. jednou z mála společností, která dbá na tradici, kvalitu a pohodlí.

E-shopy se spodním prádlem Triola:

Astratex.cz - Nabízí mnoho rozmanitých a úžasných modelů za dobré ceny
Luxusnipradlo.cz - Velmi bohatý výběr spodního prádla Triola

Výběr z nabídky:

 • Spodní prádlo Triola 01

  Podprsenka Triola 22639

  Barva: bílá

  Mladistvá! Jemně vyztužená podprsenka s kosticemi s velmi atraktivním, moderním potiskem! Košíčky jsou modelované ze tří dílů (pomocí tzv. téčkového švu) a vytvářejí tím oblíbený, kulatý tvar prsou a žádaný, svůdný dekolt.

 • Spodní prádlo LTriola 02

  Podprsenka Triola 14021

  Barva: bílá

  Módní pohodlná podprsenka bez kostic se zdobnou elastickou mřížkou. Dokonalý tvar je zaručen perfektně střiženým třídílným košem. Komfortní rozšířená ramínka zajišťují maximální pohodlí při celodenním nošení.....

 • Spodní prádlo Triola 03

  Plavky Triola 82231a

  Barva: original vzor

  Dámské dvojdílné plavky Triola. Plavková podprsenka s kosticemi a jemně vyztuženými košíčky. Moderní mladistvý vzor, na ramínkách je zdobena korálky. Vzadu jsou odepínací ramínka, můžete zvolit klasické nošení nebo zavázat za krk..

 • Spodní prádlo Triola 04

  Kalhotky Triola 31639

  Barva: bílá

  Klasické bokové kalhotky Triola 31639. Použitý materiál Sensitive zaručuje perfektní prodyšnost a vysoký komfort nošení. ..

 • Spodní prádlo Triola 05

  Podprsenka Triola 28003

  Barva: kardinálová

  Luxusní nevyztužená podprsenka s kosticí. Podprsenka je vyrobena z neelastického úpletu, který opticky zmenší Vaše prsa až o jednu velikost a dokonale zpevní dekolt. Horní část podprsenky je zdobena elastickou krajkou. ....