kategorie-panske-spodni-pradlo

I na pány čeká bohatá nabídka spodního prádla. Materiály se sice používají v menší míře, než u dámského spodního prádla, ale i tak jde o zajímavé modely. Vybrat si můžete pohodlné látky a skvěle padnoucí střihy, seženete dokonce i bambusové boxerky od značky Pure, náležící firmě z Turecka LIN textil.

kategorie-damske-spodni-pradlo02 Nejnovější kolekce se specializuje na čistě černou a bílou barvu. Na výrobcích nenajdete vůbec žádný potisk, jelikož firmě je blízká ekologie a rovněž krabičky jsou zhotoveny z recyklovaného papíru. A proč jde zrovna o bambus? Je velice příjemný, hebký, antibakteriálně působící a hlavně ekologický materiál, který se pěstuje bez použití chemikálií.

Hlavně u mladé generace slaví poslední dobou mimořádné úspěchy značka STYX. Česká značka STYX vznikla v roce 1996 na Vánoce a snaží se maximálně vycházet vstříc svým zákazníkům. Charakterizuje ji výborná kvalita a velmi zdařilé vzory. Mezi výrobky firmy STIX najdete dokonce i trenýrky pro ženy a pánské trenýrky s kapsičkou uvnitř.

Jestliže si rádi dopřáváte luxus, zkuste například Calvin Klein nebo Playboy. Dražší, ale unikátní díky kombinacím barev, je značka XTG. Dokonalost najdete i u značek DIK, Core-point a Andrew Christian. Skateové značky tzn. Spíše volné trenýrky zastupují značky Horsefeathers, Represent a STYX.

E-shopy s pánským spodním prádlem:

Astratex.cz - Skvělé ceny. Pestré a obdivuhovné modely oblíbeného prodejce
Luxusnipradlo.cz - Velice široká nabídka spodního prádla mnoha značek za přijatelné ceny
eSatna.cz - převažují značky STYX a Horsefeathers
Panske-spodni-pradlo.cz - Specializovaný pánský obchod zaměřený na značky Man Store, Dolce & Gabana, Olaf Benz a Camel active.
Panskepradlo.cz - Ryze pánský obchod se zbožím značek Core-point, DIK, Andrew Christian a PURE.
Xtg-shop.cz - Od pánské kolekce značky XTG čekejte originalitu a vyjímečnost.

Návrh potisku trička během několika minut

potisk-tricka

Trička s potiskem si vytvoříte pomocí naší aplikace. Při návrhu můžete použít vlastní fotky, obrázky, text nebo obrázky z naší knihovny. K dispozici máte rychlou flashovou aplikaci, v níž jsou dostupné nástroje pro vytvoření a úpravu potisku trička, přehled podkladů pro potisk trička a knihovna obrázků.